cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Privatumo taisyklės

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip jūsų asmeninė informacija renkama, naudojama ir bendrinama, kai lankotės arba perkate iš printeksas.lt (toliau – Svetainė).

RENKAMA ASMENINĖ INFORMACIJA
Kai lankotės Svetainėje, automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, įskaitant informaciją apie jūsų žiniatinklio naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų įrenginyje įdiegtus slapukus. Be to, kai naršote Svetainėje, renkame informaciją apie atskirus peržiūrimus tinklalapius ar produktus, kokias svetaines ar paieškos terminus nurodėte svetainei ir informaciją apie tai, kaip sąveikaujate su Svetaine. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname "Įrenginio informacija".

Įrenginio informaciją renkame naudodami šias technologijas:
- "Slapukai" yra duomenų failai, kurie dedami į jūsų įrenginį ar kompiuterį ir dažnai apima anoniminį unikalų identifikatorių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip išjungti slapukus, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.
- "Žurnalo failai" sekti veiksmus, vykstančius svetainėje, ir rinkti duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nuorodą / paliktus puslapius, ir datą / laiką.
- "Žiniatinklio indikatoriai", "žymės" ir "pikseliai" yra elektroniniai failai, naudojami informacijai apie tai, kaip naršote Svetainėje, įrašyti.

Be to, kai perkate arba bandote pirkti svetainėje, mes renkame tam tikrą informaciją iš jūsų, įskaitant jūsų vardą, atsiskaitymo adresą, siuntimo adresą, mokėjimo informaciją (įskaitant banko kortelės numerius), el. pašto adresą ir telefono numerį. Šią informaciją vadiname "Užsakymo informacija".

Kai šioje Privatumo politikoje kalbame apie "Asmeninę informaciją", kalbame tiek apie įrenginio informaciją, tiek apie užsakymo informaciją.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?
Mes naudojame užsakymo informaciją, kurią paprastai renkame bet kokiems svetainėje pateiktiems užsakymams įvykdyti (įskaitant jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, pristatymo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir (arba) užsakymų patvirtinimų pateikimą). Be to, šią užsakymo informaciją naudojame:
- Bendravimui su jumis;
- Stebėti jūsų užsakymo saugumą;
- Atsižvelgdami į informaciją, kuria pasidalinote, pateikiame jums atitinkamą informaciją ar reklamą, susijusią su mūsų produktais ar paslaugomis.

Mes naudojame įrenginio informaciją, kurią renkame, kad turėtume galimybę patikrinti galimą riziką ir sukčiavimą (ypač jūsų IP adresą), o apskritai tobulinti ir optimizuoti mūsų Svetainę (pvz., generuojant analizę apie tai, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su svetaine ir įvertinti mūsų rinkodaros bei reklamos kampanijų sėkmę).

DALIJIMASIS ASMENINE INFORMACIJA
Mes dalijamės jūsų Asmenine informacija su trečiosiomis šalimis, kad galėtume veiksmingai naudoti jūsų asmeninę informaciją, kaip aprašyta anksčiau. Pavyzdžiui, mes naudojame shopiteka.lt, kad patobulintume mūsų internetinę parduotuvę. Taip pat naudojame "Google Analytics", kad tai padėtų suprasti, kaip mūsų klientai naudojasi Svetaine. Daugiau apie tai, kaip "Google" naudoja jūsų asmeninę informaciją, galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat galite atsisakyti "Google Analytics" čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Galiausiai, mes taip pat galime dalytis jūsų Asmenine informacija, kad būtų laikomasi galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų, atsakyti į oficialų šaukimą į teismą, paieškos orderį ar kitą teisėtą prašymą pateikti informaciją, kurią gauname, arba kitaip apsaugoti mūsų teises.

VARTOTOJŲ ELGESIU GRINDŽIAMA REKLAMA
Kaip aprašyta prieš tai, mes naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume jums teikti tikslines reklamas ar rinkodaros pranešimus, kurie, mūsų manymu, gali jus sudominti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip veikia tikslinė reklama, apsilankykite tinklo reklamos iniciatyvos (NAI) mokomajame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos naudodami toliau pateiktas nuorodas.
- "Facebook": https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
- "Google": https://www.google.com/settings/ads/anonymous
- Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Be to, galite atsisakyti kai kurių iš šių paslaugų apsilankę Digital Advertising Alliance atsisakymo portale adresu: http://optout.aboutads.info/.

NESEKTI
Atminkite, kad mes nekeičiame mūsų Svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai naršyklės matome naršyklės signalą Do Not Track.

JŪSŲ TEISĖS
Jei esate Europos gyventojas, turite teisę susipažinti su mūsų turima asmenine informacija apie jus ir paprašyti, kad jūsų asmeninė informacija būtų ištaisyta, atnaujinta arba ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis naudodami toliau pateiktą kontaktinę informaciją.

Be to, jei esate Europos gyventojas, mes pabrėžiame, kad mes apdorojame jūsų informaciją, kad galėtume įvykdyti sutartis, kurias galime sudaryti su jumis (pvz., jei užsisakote svetainėje) arba kitaip siekiame pirmiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipkite dėmesį, kad jūsų informacija bus perduota už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir Jungtines Amerikos Valstijas.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS
Kai pateikiate užsakymą svetainėje, mes išsaugosime jūsų užsakymo informaciją mūsų įrašams, nebent jūs paprašysite mūsų ištrinti šią informaciją.

PAKEITIMAI
Bėgant laikui mes galime atnaujinti šias privatumo taisykles, kad informuotume jus apie, pavyzdžiui, mūsų praktikos pakeitimus arba dėl kitų veiklos, teisinių ar reguliavimo priežasčių.

SUSISIEKITE SU MUMIS
Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo taisykles, jei turite klausimų arba jei norite pateikti skundą, susisiekite su mumis el. paštu info@pitex.lt arba paštu, naudodami toliau pateiktą informaciją:

Pitex
Pramonės pr. 23, 51287 Kaunas, Lietuva UAB "Fototende"